Klej UHU Spray 200ml.

Nowy

1 produkt


B B

Wyślij do znajomego

Klej UHU Spray 200ml.

Klej UHU Spray 200ml.

Odbiorca: :

* Pola wymagane

  lub  Anuluj

Więcej informacji

Więcej informacji

Klej UHU Power Spray (transparent) 200 ml

Szybkowiążący, kontaktowy klej ze sztucznego kauczuku w aerozolu przydatny zwłaszcza do łączenia płaskich powierzchni. Dla majsterkowiczów, gospodarstw domowych i biura. Skleja powierzchnie silnie, szybko i czysto. Nie zawiera freonów.

  • Nowoczesny klej do klejenia płaszczyzn
  • Dla majsterkowiczów, gospodarstw domowych i biura
  • Skleja powierzchnie silnie, szybko i czysto
  • Nie zawiera freonów.

Klejone materiały: Idealny do łączenia dużych powierzchni materiałów takich jak papier, tektura, karton, tekstylia, filc, pianki i tworzywa sztuczne, Styropor® z drewnem, szkłem, metalem, ceramiką.

Sposób użycia: Klejone powierzchnie muszą być czyste, wolne od kurzu i tłuszczu. Pojemnik przed użyciem kilkakrotnie wstrząsnąć. Klej natryskiwać z odl.15-20 cm. Na materiały porowate klej nanosić jednostronnie, sklejać natychmiast.

Na materiały nieporowate i styropian klej nanosić równomiernie na obie klejone powierzchnie, pozostawić na ok 3-5 min do przeschnięcia, silnie docisnąć do siebie.

Strumień aerozolu wnika w najmniejsze zagłębienia i otwory, a po naniesieniu na powierzchnię tworzy elastyczną błonkę, która po kilku minutach wietrzenia  wytwarza do zdolność do natychmiastowej przylepności.

Aby uniknąć zaklejenia końcówki, pojemnik bezpośrednio po użyciu postawić do góry nogami i nacisnąć zawór usuwając gazem pozostałości kleju. Klejenie kontaktowe jest stosowane w przypadku konieczności uzyskania szczególnie mocnego połączenia albo przy łączeniu powierzchni, z których wolno paruje rozpuszczalnik. Oba procesy dają ten sam rezultat.

Pojemnik: 200 ml.

Podobne produkty