KLej UHU power 45ml

Nowy

10 produkty


B B

Wyślij do znajomego

KLej UHU power 45ml

KLej UHU power 45ml

Odbiorca: :

* Pola wymagane

  lub  Anuluj

Więcej informacji

Więcej informacji

UHU™ Power – Super szybki i bardzo mocny klej uniwersalny o transparentnej spoinie. Może być użytkowany zarówno w klejeniu jedno, jak i dwustronnym.

UHU Power jest klejem o bardzo szerokim zastosowaniu, nadaje się do klejenia wielu różnych materiałów, takich jak: drewno, materiały drewnopochodne, tworzywa sztuczne (np. ABS, twardy i miękki PCV, pleksi, polistyren, Resopal), metal, szkło, guma, porcelana, ceramika, skóra, filc, korek, tkaniny, różnego rodzaju tektury i papiery. Może być stosowany w wodzie np. do klejenia folii w basenach czy sadzawkach. Nie nadaje się do klejenia PE i PP.

Klej UHU™ Power schnie bardzo szybko, nie kruszy się. Klej można zastosować do natychmiastowego połączenia ze sobą materiałów bądź jako klej kontaktowy. Przy klejeniu kontaktowym można sklejać materiały nawet 30 minut po naniesieniu kleju na powierzchnie przeznaczone do klejenia.

Po wyschnięciu spoina jest bardzo wytrzymała, bezbarwna, niebrudząca i elastyczna. Dzięki właściwościom spoiny, nadaje się do klejenia miejsc bardzo widocznych i transparentnych, gwarantuje estetykę wykończenia.

Klej UHU™ Power  jest odporny w szerokim zakresie na promieniowanie ultrafioletowe, wodę, alkohol, olej, tłuszcze, kwasy rozcieńczone i zasady.

Przed użyciem, klejoną powierzchnię należy oczyścić, tak by była sucha, odtłuszczona i wolna od kurzu. Klej należy nałożyć na jedną powierzchnię, odczekać minutę i połączyć. Przy klejeniu materiałów takich jak: ceramika, szkło czy metal, klej należy nałożyć na obie klejone powierzchnie, zostawić do podeschnięcia, nałożyć jeszcze jedną warstwę, a następnie docisnąć.

W przypadku zabrudzenia klejem, powierzchnię można oczyścić denaturatem.

Podobne produkty